ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ! ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΑΣ ΣΤ' ΑΣΤΕΡΙΑ!

Το μονοπάτι προς την αυτογνωσία! Ένα υπέροχο ταξίδι στον κόσμο της ψυχής...

Έλα και εσύ μαζί μας σε αυτό το ταξίδι, για να φτιάξουμε όλοι μαζί έναν υπέροχο κόσμο!

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 62 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΚΡΟΝΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΡΘΕΝΟ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 25 Ιούλ 2007 20:26 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Η ΕΙΣΟΔΟΣ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΚΡΟΝΟΥ ΣΤΗΝ ΠΑΡΘΕΝΟ

Ένα σημαντικό αστρολογικό γεγονός, η είσοδος του πλανήτη Κρόνου στην Παρθένο, θα συμβεί στις 2 Σεπτεμβρίου 2007.

Ο Κρόνος θα επηρεάσει κυρίως τα ζώδια του μεταβλητού σταυρού, (Παρθένους, Διδύμους, Τοξότες και Ιχθείς, ειδικά όσους έχουν γεννηθεί στο πρώτο δεκαήμερο αυτών των ζωδίων).

Πέρα από αυτό, θα επηρεάσει έντονα και όσους έχουν προσωπικούς πλανήτες σε αυτές τις θέσεις (μπορείτε να μας γράψετε εδώ την ημερομηνία, την ώρα και τον τόπο γέννησής σας να σας ενημερώσουμε προσωπικά).

Πολλά έχουν ακουστεί και πολλά έχουν γραφτεί για την επίδραση του Κρόνου, τη στέρηση και τις «κακουχίες» που μπορεί να φέρει στη ζωή ενός ατόμου.

Ποια, όμως, είναι η αλήθεια; Έχει πράγματι ο πλανήτης αυτός τη δύναμη να φέρει τόσα δεινά στη ζωή μας; Να μας βάλει φραγμούς και εμπόδια;

Ο Κρόνος είναι ένας σοφός δάσκαλος. Θα μας ελέγξει και θα μας ανταμείψει αν μας δει εργατικούς, ώριμους και μεθοδικούς. Άλλωστε, αυτό θέλει. Να συγκροτήσει το «εγώ» μας και να μας βοηθήσει να πετύχουμε τους στόχους και τα σχέδιά μας.

Δεν είναι κάποιος τιμωρός, αλλά ένας σοφός γέροντας που κουβαλάει πάνω του την εμπειρία της ζωής!

Ο Πολεμιστής πρέπει να δέχεται τη μοίρα του με ταπεινότητα. Η πρόκληση για αυτόν είναι πόσο μακριά μπορεί να προχωρήσει και πόσο άψογος μπορεί να είναι. Αν συναντήσει αβάστακτες ταλαιπωρίες και πόνο στο μονοπάτι του, κλαίει, αλλά όλα τα δάκρυά του μαζί δεν είναι σε θέση να μετακινήσουν τη γραμμή του πεπρωμένου του...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 26 Ιούλ 2007 10:49 
Χωρίς σύνδεση
Αστεροειδής
Αστεροειδής

Καλημέρα σας! Εγώ έχω Αφροδίτη στην Παρθένο τι να περιμένω; 6/8/1981 12:45 Αθήνα ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 26 Ιούλ 2007 14:24 
Χωρίς σύνδεση
Αστέρι
Αστέρι
Άβαταρ μέλους

Δέν ξέρω τι αλλα να περιμενω γιατι τον τελευταιο χρόνο εχω ταρακουνηθει αρκετα σε ολους τους τομεις.

Η εισοδος του Κρονου θα μπει στον 3ο μου οικο και σιγουρα κατι θα επηρεασει.

1.6.1966 ωρα 8.00 π.μ. Ηρακλειο Κρητης

Ξερω οτι ολα γινονται για την εξελιξη μας αλλά το καταλαβαινεις πολύ αργότερα.

Ευχαριστω

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 26 Ιούλ 2007 20:05 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

BREAK έγραψε:
Καλημέρα σας! Εγώ έχω Αφροδίτη στην Παρθένο τι να περιμένω; 6/8/1981 12:45 Αθήνα ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Αγαπητέ/ή BREAK

Καλώς ήρθες στη σελίδα μας!

Ο Κρόνος θα περάσει στον Ενδέκατο Οίκο σου. Αυτό σημαίνει ότι μπορεί να δημιουργήσεις φιλίες με άτομα μεγαλύτερα από εσένα ή καταξιωμένα. Παράλληλα, μπορεί να κάνεις φιλίες, οι οποίες θα έχουν διάρκεια στο χρόνο.

Ο Κρόνος σε στενή όψη με την Αφροδίτη σου, θα ευνοήσει τις σοβαρές σχέσεις (ευνοούνται οι σχέσεις με άτομα, τα οποία θα έχουν σοβαρές προθέσεις). Επίσης, ίσως έλξει κοντά σου συντρόφους καταξιωμένους.

Ο Πολεμιστής πρέπει να δέχεται τη μοίρα του με ταπεινότητα. Η πρόκληση για αυτόν είναι πόσο μακριά μπορεί να προχωρήσει και πόσο άψογος μπορεί να είναι. Αν συναντήσει αβάστακτες ταλαιπωρίες και πόνο στο μονοπάτι του, κλαίει, αλλά όλα τα δάκρυά του μαζί δεν είναι σε θέση να μετακινήσουν τη γραμμή του πεπρωμένου του...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 26 Ιούλ 2007 20:11 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

melodia έγραψε:
Δέν ξέρω τι αλλα να περιμενω γιατι τον τελευταιο χρόνο εχω ταρακουνηθει αρκετα σε ολους τους τομεις.

Η εισοδος του Κρονου θα μπει στον 3ο μου οικο και σιγουρα κατι θα επηρεασει.

1.6.1966 ωρα 8.00 π.μ. Ηρακλειο Κρητης

Ξερω οτι ολα γινονται για την εξελιξη μας αλλά το καταλαβαινεις πολύ αργότερα.

Και βέβαια όλα γίνονται για την εξέλιξή μας!

Ο Κρόνος, ανάλογα τον Οίκο ή τις όψεις που κάνει, μας ωθεί να είμαστε υπεύθυνοι και συνετοί σε σχέση με τα ζητήματα αυτά.

Ο Κρόνος στον Τρίτο Οίκο ευνοεί ζητήματα που σχετίζονται με τη συγγραφή, τις εκδόσεις, τη δημοσιογραφία κ.λ.π. Επίσης, μπορεί να εδραιώσει σχέσεις με αδέλφια ή γείτονες (συνήθως καταξιωμένους).

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 27 Ιούλ 2007 02:35 
Χωρίς σύνδεση
Αστεροειδής
Αστεροειδής
Άβαταρ μέλους

Εμένα τί θα μου ''κάνει'';;; Έχω Ήλιο, Ερμή και Αφροδίτη στην παρθένο και έχω και την εντύπωση ότι είναι αυτός που μου στερεί τις διακοπές μου φέτος!
Μπορείτε να με κοιτάξετε γιατί δεν νιώθω καλά;;;!!! 26.8.1984 12.30 μεσημέρι Αθήνα. Ευχαριστώ!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 27 Ιούλ 2007 10:19 
Χωρίς σύνδεση
Αστεροειδής
Αστεροειδής

Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σας μπορείτε επίσης να μου πείτε το διάστημα που ο Κρόνος κάνει στενή όψη με την Αφροδίτη μου; :)

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 31 Ιούλ 2007 10:40 
Χωρίς σύνδεση
Αστέρι
Αστέρι
Άβαταρ μέλους

Αναρωτιέμαι........ έχω να ελπίζω σε κάτι καλό?
Επιρρεάζομαι και πώς ?
29-01-1976 κέρκυρα 04:45 πρωί.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 31 Ιούλ 2007 22:39 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

lefki έγραψε:
Εμένα τί θα μου ''κάνει'';;; Έχω Ήλιο, Ερμή και Αφροδίτη στην παρθένο και έχω και την εντύπωση ότι είναι αυτός που μου στερεί τις διακοπές μου φέτος!
Μπορείτε να με κοιτάξετε γιατί δεν νιώθω καλά;;;!!! 26.8.1984 12.30 μεσημέρι Αθήνα.

Αγαπητή lefki

Τις διακοπές σου μάλλον... τις στερεί ο Πλούτωνας, ο οποίος κάνει στενή όψη με τον κυβερνήτη του Πέμπτου σου Οίκου!

Αυτή τη στιγμή ο Κρόνος (κυβερνήτης τρίτου Οίκου σου) κάνει στενή όψη με τη Σελήνη σου... ίσως ξεκλέψεις κάποιες μέρες να πας κάπου οικογενειακά...

Σε γενικές γραμμές, βρίσκεσαι σε μία περίοδο επαγγελματικής ανόδου (χαλάλι, λοιπόν, οι διακοπές)! Εκμεταλλεύσου τις ευκαιρίες που μπορεί να σου παρουσιαστούν... γιατί είναι πιθανό να έχεις και κέρδη από αυτές (σύντομα ο διελαύνων Δίας θα περάσει στο Δεύτερο Οίκο σου).

Φιλικά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 31 Ιούλ 2007 22:41 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

BREAK έγραψε:
Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σας μπορείτε επίσης να μου πείτε το διάστημα που ο Κρόνος κάνει στενή όψη με την Αφροδίτη μου; :)

Ο Κρόνος θα κάνει στενή όψη με την Αφροδίτη σου το Σεπτέμβριο του 2008. Μέχρι τότε θα κάνει μία μακρινή επαφή, με ανοχές.

Φιλικά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 31 Ιούλ 2007 22:42 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

rita έγραψε:
THANX! ΟΤΑΝ ΛΕΣ ΝΑ ΣΥΓΚΡΟΤΗΘΩ ΨΥΧΙΚΑ ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ? :oops:

Θα βάλεις τον ψυχισμό σου... σε τάξη!!!!! :lol: :lol: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 31 Ιούλ 2007 22:46 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

amalia έγραψε:
Αναρωτιέμαι........ έχω να ελπίζω σε κάτι καλό?
Επιρρεάζομαι και πώς ?
29-01-1976 κέρκυρα 04:45 πρωί.

Αγαπητή amalia

Να ελπίζεις...

Ο Κρόνος θα περάσει στον Ένατο Οίκο σου, τον Οίκο του Δία και θα κάνει όψη αντίθεσης με την προοδευμένη σου Σελήνη. Παράλληλα και ο διελαύνων Δίας θα περάσει στον Πρώτο σου Οίκο! Ίσως σου παρουσιαστούν ευκαιρίες, σε όλους γενικά τους τομείς, τις οποίες καλό θα ήταν να εκμεταλλευτείς!

Φιλικά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Αύγ 2007 13:15 
Χωρίς σύνδεση
Αστεροειδής
Αστεροειδής

Site Admin έγραψε:
Ο Κρόνος θα κάνει στενή όψη με την Αφροδίτη σου το Σεπτέμβριο του 2008. Μέχρι τότε θα κάνει μία μακρινή επαφή, με ανοχές.

Φιλικά

Οπότε, αν κατάλαβα καλά, από το Σεπτέμβριο του 2008 ενδέχεται να δημιουργήσω σοβαρή σχέση; Και λέγοντας ανοχές τι εννοείτε; :roll:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Αύγ 2007 13:30 
Χωρίς σύνδεση
Αστέρι
Αστέρι
Άβαταρ μέλους

Περιμένω με αγωνία Μάρω μου...........
Όλα θα τα εκμεταλλευτώ, αρκεί να δώ τις ευκαιρίες αυτές.
Ελπίζω....ελπίζω.....!!

Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Αύγ 2007 19:04 
Χωρίς σύνδεση
Αστεροειδής
Αστεροειδής
Άβαταρ μέλους

Τελικά θα πάω 5 μερούλες κάπου αν και ακόμα δεν είναι 100% σίγουρο αλλά η αλήθεια είναι ότι μου βάζει μπελάδες στο κεφάλι ο Κρόνος. Πολλές έννοιες επαγγελματικές ή μάλλον επαγγελματικής αποκαταστάσεως! Που να 'μουν και μεγαλύτερη! Να ρωτήσω και κάτι άλλο. Τώρα ο Κρόνος κάνει σύνοδο με τη σελήνη μου και σε λίγο θα κάνει με τον ήλιο μου στον 10ο οίκο. Μήπως μέσα σε όλα να έχω το νου μου και στους γονείς μου; Η μαμά μου πάντως προς το παρόν χαίρει υγείας και σωματικής και ψυχικής!
Ευχαριστώ πολύ!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 02 Αύγ 2007 00:00 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

lefki έγραψε:
Να ρωτήσω και κάτι άλλο. Τώρα ο Κρόνος κάνει σύνοδο με τη σελήνη μου και σε λίγο θα κάνει με τον ήλιο μου στον 10ο οίκο. Μήπως μέσα σε όλα να έχω το νου μου και στους γονείς μου; Η μαμά μου πάντως προς το παρόν χαίρει υγείας και σωματικής και ψυχικής!
Ευχαριστώ πολύ!!!

Με την όψη αυτή, ίσως χρειαστεί να τρέξεις για κάποιες υποχρεώσεις που σχετίζονται με την οικογένειά σου (να βοηθήσεις, να εξυπηρετήσεις κ.λ.π.).

Προσωπικά, τη βιώνω αυτή την όψη, μια και ο διελαύνων Κρόνος βρίσκεται στον Τέταρτο Οίκο μου!

Φιλικά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 02 Αύγ 2007 11:14 
Χωρίς σύνδεση
Αστεροειδής
Αστεροειδής
Άβαταρ μέλους

Ευχαριστώ πολύ!
Να'στε καλά! μακάρι να πάνε καλύτερα γιατί έχω απαγοητευτεί!!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 02 Αύγ 2007 12:59 
Χωρίς σύνδεση
Αστεροειδής
Αστεροειδής
Άβαταρ μέλους

Ωραία, να μην ανησυχώ! Ευχαριστώ και πάλι!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 02 Αύγ 2007 13:14 
Χωρίς σύνδεση
Αστεροειδής
Αστεροειδής

Θα ηθελα να σας πω οτι υποβαλλω παριαιτηση 24 του μηνα.. φαινεται κατι καλο για τα επαγγελματικα μου μετα η θα αργησω να ξαναβρω δουλεια..? :(

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 02 Αύγ 2007 21:19 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

rita έγραψε:
Θα ηθελα να σας πω οτι υποβαλλω παριαιτηση 24 του μηνα.. φαινεται κατι καλο για τα επαγγελματικα μου μετα η θα αργησω να ξαναβρω δουλεια..? :(

Πιστεύω ότι θα ξαναβρείς δουλειά ή θα μετακινηθείς σε ένα καλύτερο πόστο (για κοίταξε αν γίνεται αυτό, αντί να παραιτηθείς).

Προς το τέλος του χρόνου, πάντως, θα δεχθείς πολύ ευνοϊκές όψεις στον επαγγελματικό τομέα (ο διελαύνων Δίας θα περάσει στο Μεσουράνημά σου).

Φιλικά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 03 Αύγ 2007 20:00 
Χωρίς σύνδεση
Αστεροειδής
Αστεροειδής
Άβαταρ μέλους

ως συνηθως εχω μια ερωτηση.... :lol:

πως μπορω να βρω στο παρελθον ποτε ο κρονος ηταν στον ταυρο?
αν κρινω απο τις αλλαγες στην ζωη μου μεσα απο πολυ δυσκολα μαθηματα πρεπει να ηταν το 2000 με 2001??????

παντως αν και με φοβιζει λιγο η επιδραση του, ευχαριστως παιρνω ΟΛΑ τα μαθηματα που εχει να μου δωσει!!!
ειμαι γεννημενη 8/5/1976 8.30 πρω στην αθηνα και αυτην την φορα θα επιρρεασει τον ωροσκοπο μου.... εχετε κατι να συμπληρωσετε σε αυτο? :D

αν δεν καταχραζομαι τον χρονο σας θα ηθελα να μαθω και για την επιδραση του κρονου στον καλο μου ο οποιος ειναι καρκινος με ωροσκοπο παρθενο... ηδη τα προηγουμενα χρονια πηρε πολλα μαθηματα με τον δυσκολο παντα τροπο, αλλα μηπως ηρθε τωρα η ωρα να δεχτει και τις απολαβες των μαθηματων του??? ειναι γεννημενος 20-7-81 στην αθηνα στις 10.30 το πρωι ..

καλως σας βρηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
και ευχαριστω εκ των προτερων :D :D

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 04 Αύγ 2007 18:51 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

satya έγραψε:
ως συνηθως εχω μια ερωτηση.... :lol:

πως μπορω να βρω στο παρελθον ποτε ο κρονος ηταν στον ταυρο?
αν κρινω απο τις αλλαγες στην ζωη μου μεσα απο πολυ δυσκολα μαθηματα πρεπει να ηταν το 2000 με 2001??????

Αγαπητή satya

Ο Κρόνος, την περίοδο που γράφεις, βρισκόταν στον Ταύρο.

satya έγραψε:
παντως αν και με φοβιζει λιγο η επιδραση του, ευχαριστως παιρνω ΟΛΑ τα μαθηματα που εχει να μου δωσει!!!
ειμαι γεννημενη 8/5/1976 8.30 πρω στην αθηνα και αυτην την φορα θα επιρρεασει τον ωροσκοπο μου.... εχετε κατι να συμπληρωσετε σε αυτο? :D

Ο Κρόνος θα κάνει στενή όψη με τη Σελήνη σου, η οποία είναι κυβερνήτης του Δεύτερου Οίκου σου. Με την όψη αυτή, μπορεί να σου παρουσιαστούν ευκαιρίες στον επαγγελματικό τομέα, οι οποίες μπορεί να σου αποφέρουν και κέρδη. Επίσης, ίσως χρειαστεί να εξυπηρετήσεις κάποια οικογενειακά σου πρόσωπα. Γενικά, όταν έχουμε όψεις με τον Κρόνο, θα πρέπει να είμαστε πιο υπεύθυνοι.

satya έγραψε:
αν δεν καταχραζομαι τον χρονο σας θα ηθελα να μαθω και για την επιδραση του κρονου στον καλο μου ο οποιος ειναι καρκινος με ωροσκοπο παρθενο... ηδη τα προηγουμενα χρονια πηρε πολλα μαθηματα με τον δυσκολο παντα τροπο, αλλα μηπως ηρθε τωρα η ωρα να δεχτει και τις απολαβες των μαθηματων του??? ειναι γεννημενος 20-7-81 στην αθηνα στις 10.30 το πρωι ..

Ο καλός σου έχει ήδη τη διέλευση του Κρόνου στο Δωδέκατο Οίκο του. Αυτό σημαίνει, ότι καλό θα ήταν να μην αναλάβει καινούργιες πρωτοβουλίες μέχρι το τέλος του 2008.

satya έγραψε:
καλως σας βρηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
και ευχαριστω εκ των προτερων :D :D

Καλώς σε βρήκαμε και εμείς!!!! :lol: :lol: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 05 Αύγ 2007 12:40 
Χωρίς σύνδεση
Αστεροειδής
Αστεροειδής
Άβαταρ μέλους

Site Admin :smt038

:smt129

EYXΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!
εισαι καταπληκτικη!!!!! νασαι παντα καλα!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 14 Αύγ 2007 09:28 
Χωρίς σύνδεση
Αστέρι
Αστέρι
Άβαταρ μέλους

Kαλημέρα σε όλη την αστροπαρέα και σε σένα Μάρω μου!!
Πρώτα να σου ευχηθώ για την γιορτούλα σου, ότι επιθυμείς απο τα αστέρια να το βρείς!!!
Δεν ξέρω αν είναι ο κατάλληλος χώρος αλλά το ταξιδάκι που έκανα αφορούσε κληρονομικά και παρουσιάζεται θέμα με διεκδίκηση γής, απο Δήμο και Δασαρχείο καμμιά ιδέα για το πώς να κινηθώ? Τι λένε τα αστέρια μου?

Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 14 Αύγ 2007 10:01 
Χωρίς σύνδεση
Αστέρι
Αστέρι
Άβαταρ μέλους

Ξέχασα να αναφέρω σκέφτομαι να κάνω αίτηση για χορήγηση άδειας απο υπηρεσία σχετικά με τα παραπάνω, να ρισκάρω ?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 21 Αύγ 2007 00:44 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

amalia έγραψε:
Kαλημέρα σε όλη την αστροπαρέα και σε σένα Μάρω μου!!
Πρώτα να σου ευχηθώ για την γιορτούλα σου, ότι επιθυμείς απο τα αστέρια να το βρείς!!!
Δεν ξέρω αν είναι ο κατάλληλος χώρος αλλά το ταξιδάκι που έκανα αφορούσε κληρονομικά και παρουσιάζεται θέμα με διεκδίκηση γής, απο Δήμο και Δασαρχείο καμμιά ιδέα για το πώς να κινηθώ? Τι λένε τα αστέρια μου?

Εικόνα

Ξέχασα να αναφέρω σκέφτομαι να κάνω αίτηση για χορήγηση άδειας απο υπηρεσία σχετικά με τα παραπάνω, να ρισκάρω ?

Αγαπητή amalia

Ο διελαύνων Κρόνος βρίσκεται στον Όγδοο Οίκο σου (είναι άραγε τυχαίο που σου παρουσιάστηκαν αυτά τα ζητήματα;) και κάνει όψη αντίθεσης με τον κυβερνήτη του Δεύτερου Οίκου σου και τον Ερμή σου.

Πολύ καλή περίοδος για τολμήσεις να κάνεις ανοίγματα θα είναι όταν ο διελαύνων Δίας κάνει στενή όψη με τον Ωροσκόπο σου και ο διελαύνων Κρόνος περάσει στον Ένατο Οίκο σου. Πιστεύω, ότι θα υπάρξει θετική έκβαση τότε.

Φιλικά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 21 Αύγ 2007 10:11 
Χωρίς σύνδεση
Αστέρι
Αστέρι
Άβαταρ μέλους

Aν κοίταξα καλά αυτό σημαίνει απο μέσα Οκτωβρίου και μετά?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 21 Αύγ 2007 13:32 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

amalia έγραψε:
Aν κοίταξα καλά αυτό σημαίνει απο μέσα Οκτωβρίου και μετά?

Από τα τέλη Οκτωβρίου, ο Δίας θα κάνει στενή όψη με τον Ωροσκόπο σου.

Φιλικά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 21 Αύγ 2007 13:37 
Χωρίς σύνδεση
Αστέρι
Αστέρι
Άβαταρ μέλους

Εικόνα
Aγαπημένη μου Μάρω!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 21 Αύγ 2007 13:39 
Χωρίς σύνδεση
Αστεράκι
Αστεράκι

εγω έχω τον κρονο στον λέοντα στον 7ο οίκο και κυβερνήτη του 7ου πάλι τον λέοντα! για αυτο μαλλον συναντω τοσα εμπόδια και στεναχώριες στην προσωπική μου ζωή, σωστά? υπαρχει περίπτωση να διορθωθεί αυτη η κατάσταση οταν φύγει απο τον λέοντα? μήπως μπορεί κάποιος να απαντησει ?? pleaseeeeeee.... (22/7/1977 20,45 Αθηνα) ευχαριστώ..... :?

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 62 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα 1, 2, 3  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: