ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ! ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΑΣ ΣΤ' ΑΣΤΕΡΙΑ!

Το μονοπάτι προς την αυτογνωσία! Ένα υπέροχο ταξίδι στον κόσμο της ψυχής...

Έλα και εσύ μαζί μας σε αυτό το ταξίδι, για να φτιάξουμε όλοι μαζί έναν υπέροχο κόσμο!

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 408 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Επόμενο
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 19 Νοέμ 2007 01:03 
Χωρίς σύνδεση
Αστεράκι
Αστεράκι
Άβαταρ μέλους

Σ' ευχαριστώ Μάρω μου!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 21 Νοέμ 2007 15:26 
Χωρίς σύνδεση
Αστεράκι
Αστεράκι
Άβαταρ μέλους

Καλησπέρα!!
Όταν ένας οίκος εκτείνεται σε παραπάνω από 1 ζώδια τότε έχει αντίστοιχα παραπάνω από έναν κυβερνήτες?
πχ ο έκτος μου αρχίζει στο σκορπιό, πιάνει όλον τον τοξότη και τελειώνει στον αικόκερω. Οι κυβερνήτες είναι πλούτωνας, δίας και κρόνος? Μετράει κάποιος παραπάνω?
Πρέπει να παίζει μεγάλο μπερδεμα :smt101

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 22 Νοέμ 2007 20:57 
Χωρίς σύνδεση
Αστεράκι
Αστεράκι
Άβαταρ μέλους

Έχω μια ερώτηση να θέσω. Η καλή μας astrocat στην ανάλυση που μου έκανε της έκανε εντύπωση που ο Δίας και ο Ουρανός μου δεν με συνοδεύουν με όψεις, παρά μόνο με μία σύνοδο μεταξύ τους στον 2ο οίκο.
Καλό ή κακό είναι αυτό που δεν έχουν όψεις;

Σας ευχαριστώ!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 23 Νοέμ 2007 13:28 
Χωρίς σύνδεση
Αστέρι
Αστέρι
Άβαταρ μέλους

Έχω την εξής απορία.... έχω στο γενέθλιο όψη Δία τετράγωνο με Σελήνη,
αυτή η όψη μόνο στεναχώρια και πόνο μου προκαλεί... υπερβολική ευαισθησία που στην τελική η μόνη που πληγώνεται είμαι πάντα εγώ,
αναρωτιέμαι παύει ποτέ μια όψη να ισχύει... κι΄αν ναι πώς??

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Μεσημβρινός ωροσκόπος
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 24 Νοέμ 2007 22:13 
Χωρίς σύνδεση
Αστεροειδής
Αστεροειδής

θα ηθελα να μαθω για τον μεσημβρινο ωροσκοπο η αλλιως equal. Ασχολουμαι χρονια με την αστρολογια και το θεμα αυτο θα ηθελα να το μαθω καλυτερα, αν καποιος γνωριζει παρακαλω να μου απαντησει.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 28 Νοέμ 2007 18:31 
Χωρίς σύνδεση
Αστεράκι
Αστεράκι
Άβαταρ μέλους

Πώς ήταν το συνέδριο κυρια Ιωαννίδου μας? :smt024

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: ΦΑΣΕΙΣ ΣΕΛΗΝΗΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 29 Νοέμ 2007 19:46 
Χωρίς σύνδεση
Αστεροειδής
Αστεροειδής

Βήκα ότι η μπέμπα μου γεννήθηκε σε πανσέληνο (1 Ιούνη 2007) και μάλιστα αυτό το φεγγάρι λέγεται μπλέ!!!!!!!!! Σημαίνει κάτι :?: :?: :?:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 30 Νοέμ 2007 18:25 
Χωρίς σύνδεση
Αστεροειδής
Αστεροειδής
Άβαταρ μέλους

foteinoula έγραψε:
Με αφορμη ενα θεμα, ποιες οψεις μας δειχνουν επανασυνδεση με ατομο απο το παρελθον? Ευχαριστω πολυ!!! :D

Επαναφερω την ερωτηση μου μετα απο απο καιρο γιατι καπου θα ξεχαστηκε. Ευχαριστω πολυ!!! :D

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 30 Νοέμ 2007 19:44 
Χωρίς σύνδεση
Αστεροειδής
Αστεροειδής

ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΧΩ ΤΟΝ ΓΕΝΝΕΘΛΙΟ ΧΑΡΤΗ ΜΟΥ?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: Μεσημβρινός ωροσκόπος
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Δεκ 2007 00:37 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

μαργαριτα έγραψε:
θα ηθελα να μαθω για τον μεσημβρινο ωροσκοπο η αλλιως equal. Ασχολουμαι χρονια με την αστρολογια και το θεμα αυτο θα ηθελα να το μαθω καλυτερα, αν καποιος γνωριζει παρακαλω να μου απαντησει.

Αγαπητή μαργαριτα

Καλώς ήρθες στη σελίδα μας!

Ο όρος equal δεν υπάρχει. Ο σωστός όρος είναι Equatorial Ascendant.

Το Equatorial Ascendant ή το East Point (ανατολικό σημείο) είναι η διατομή της εκλειπτικής με τον νοητό κύκλο που περνά μέσω των ανατολικών και δυτικών σημείων του ορίζοντα και των βόρειων και νότιων πόλων της γης.

Το ανατολικό σημείο λέγεται, επίσης, ισημερινό ανερχόμενο επειδή είναι το ανερχόμενο στον ισημερινό, στον αστρικό χρόνο της γέννησης.

Φιλικά

Ο Πολεμιστής πρέπει να δέχεται τη μοίρα του με ταπεινότητα. Η πρόκληση για αυτόν είναι πόσο μακριά μπορεί να προχωρήσει και πόσο άψογος μπορεί να είναι. Αν συναντήσει αβάστακτες ταλαιπωρίες και πόνο στο μονοπάτι του, κλαίει, αλλά όλα τα δάκρυά του μαζί δεν είναι σε θέση να μετακινήσουν τη γραμμή του πεπρωμένου του...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 04 Δεκ 2007 02:01 
Χωρίς σύνδεση
Αστεράκι
Αστεράκι

ερωτηση ...
επειδη τα συναισθηματικα ειναι ακομη σε φουρτουνα ... (καλα οχι μονο αυτα αλλα λεμε τωρα ...) το γεγονος οτι εχει το ετερον ημισυ ουρανο διελευστικο στον 7ο το σχολιασαμε ... το οτι εχω κι εγω τη διελευση ουρανου στον 5ο ? ακομα χειροτερο? δηλ το ξαφνικο δεν το γλιτωνω ? ... γιατι βλεπω οτι για ξαφνικο παει αλλα με οποιοδηποτε κοστος ...

ουφφ αυτο το λιγο και ευχαριστω εκ των προτερων!!! :?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 04 Δεκ 2007 02:08 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

episthmon έγραψε:
ερωτηση ...
επειδη τα συναισθηματικα ειναι ακομη σε φουρτουνα ... (καλα οχι μονο αυτα αλλα λεμε τωρα ...) το γεγονος οτι εχει το ετερον ημισυ ουρανο διελευστικο στον 7ο το σχολιασαμε ... το οτι εχω κι εγω τη διελευση ουρανου στον 5ο ? ακομα χειροτερο? δηλ το ξαφνικο δεν το γλιτωνω ? ... γιατι βλεπω οτι για ξαφνικο παει αλλα με οποιοδηποτε κοστος ...

ουφφ αυτο το λιγο και ευχαριστω εκ των προτερων!!! :?

Αγαπητή episthmon

Ο Ουρανός αντιπροσωπεύει τις ασυνήθιστες και συναρπαστικές καταστάσεις, την ανανέωση, την πρωτοτυπία, τη φιλία κ.λ.π.

Αν εκμεταλλευτεί κάποιος τις θετικές αυτές όψεις του Ουρανού, μπορεί να μετατρέψει τη σχέση του σε δημιουργική... και να μεταφερθεί σε άλλες διαστάσεις!

Τον Ποσειδώνα να φοβάστε...!!!!!!! :smt160

Ο Πολεμιστής πρέπει να δέχεται τη μοίρα του με ταπεινότητα. Η πρόκληση για αυτόν είναι πόσο μακριά μπορεί να προχωρήσει και πόσο άψογος μπορεί να είναι. Αν συναντήσει αβάστακτες ταλαιπωρίες και πόνο στο μονοπάτι του, κλαίει, αλλά όλα τα δάκρυά του μαζί δεν είναι σε θέση να μετακινήσουν τη γραμμή του πεπρωμένου του...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 04 Δεκ 2007 15:23 
Χωρίς σύνδεση
Αστεράκι
Αστεράκι

merci site admin,
τον ποσειδωνα γενικα σε αυτα που φερνει ή συγκεκριμενα τωρα περναει απο τον 4ο και τις οψεις που κανει? και αντιστοιχα στο ετερο ημισυ ....
εκει που ειπα οτι ηρεμησα... παλι απο την αρχη !!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 05 Δεκ 2007 14:20 
Χωρίς σύνδεση
Αστεράκι
Αστεράκι

Καλημέρα σε όλους !!!!

Θα μπορούσατε να μου πείτε μερικά χαρακτηριστικά για τους υδροχόους ??
εγω που είμαι καρκίνος με ωροσκόπο υδροχοό λέτε να ταιριάζω με άντρα υδροχόο? δυστυχως δεν γνωριζω ωροσκόπο.... είναι κάπως απόμακροι και ψυχροί η ετσι μου φαίνεται....??

Εικόνα

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 06 Δεκ 2007 23:20 
Χωρίς σύνδεση
Αστεράκι
Αστεράκι
Άβαταρ μέλους

Λοιπόν, κυρία Ιωαννίδου μας λέω να αρχίσω δειλά δειλά να ξεδιπλώνω τα μυστικά του χάρτη μου. Σαν κορίτσι κι εγω θα πιάσω τον πολύπαθο τομέα των αισθηματικών. Από όσο έχω διαβάσει, ναι μεν πρέπει να το αναλύουμε ολιστικά το θέμα, αλλά για τα συγκεκριμένο θέμα κοιτάμε 7ο και 5ο οικό? Επίσης, έχω καταλάβει οτι δεν πιστεύετε σε αρνητικές όψεις αλλά σε εξελικτικές... Όμως δε μπορεί κατι πρέπει να πηγαίνει στραβά... Κάτι ανάδρομο που τεραγωνίζεται και περνάει ο Κρόνος αγκαζε με τον Ποσειδώνα (ο,τι στραβο γνωριζω :D ) ή δε μου κάθονται καλά οι διελεύσεις (εκ γενετής).

Από όσο βλέπω κυβερνήτης του 5ου μου είναι η Αφροδίτη,η οποία ομολογουμένως κάνει ποικίλλες όψεις τετράγωνο με Κρόνο και Πλούτωνα, πεντάγωνο (quincunx) με Δϊα και Ωροσκόπο καθώς και τρίγωνο με ουρανό. Έτσι δώστε μου λίγο τα φώτα σας να προσπαθήσω μετά κι εγώ μπας και διαπιστώσω κάτι!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 07 Δεκ 2007 13:38 
Χωρίς σύνδεση
Αστέρι
Αστέρι
Άβαταρ μέλους

Aγαπητή mary αν ένας υδροχόος δείχνει ενδιαφέρον φιλικό..... συνήθως δεν αργεί να ακολουθήσει και το ερωτικό......
απο εμπειρία σου λέω σαν υδροχόος αν σε βλέπει φιλικά είναι πολύ πιθανό να σε δεί κ΄αλλιώς.....

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 07 Δεκ 2007 16:13 
Χωρίς σύνδεση
Αστεράκι
Αστεράκι

Και όμως... έχει δίκιο. Αν τους αφήσεις ελεύθερους και να μην αισθάνονται δέσμευση είναι καλύτερα. Ίσως ξανάρθουν ξανά σε σένα... Μέχρι να ξαναφύγουν πάλι. Γενικά θέλουν να νοιώθουν ότι δεν ανήκουν πουθενά. Μόνο στον εαυτό τους.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 07 Δεκ 2007 17:27 
Χωρίς σύνδεση
Αστέρι
Αστέρι
Άβαταρ μέλους

JEET KUNE DO έγραψε:
Και όμως... έχει δίκιο. Αν τους αφήσεις ελεύθερους και να μην αισθάνονται δέσμευση είναι καλύτερα. Ίσως ξανάρθουν ξανά σε σένα... Μέχρι να ξαναφύγουν πάλι. Γενικά θέλουν να νοιώθουν ότι δεν ανήκουν πουθενά. Μόνο στον εαυτό τους.

Ποιός έχει δίκιο καλέ....???
Μπερδεύτηκα.......

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 07 Δεκ 2007 22:24 
Χωρίς σύνδεση
Αστεράκι
Αστεράκι
Άβαταρ μέλους

klelia έγραψε:
Λοιπόν, κυρία Ιωαννίδου μας λέω να αρχίσω δειλά δειλά να ξεδιπλώνω τα μυστικά του χάρτη μου. Σαν κορίτσι κι εγω θα πιάσω τον πολύπαθο τομέα των αισθηματικών. Από όσο έχω διαβάσει, ναι μεν πρέπει να το αναλύουμε ολιστικά το θέμα, αλλά για τα συγκεκριμένο θέμα κοιτάμε 7ο και 5ο οικό? Επίσης, έχω καταλάβει οτι δεν πιστεύετε σε αρνητικές όψεις αλλά σε εξελικτικές... Όμως δε μπορεί κατι πρέπει να πηγαίνει στραβά... Κάτι ανάδρομο που τεραγωνίζεται και περνάει ο Κρόνος αγκαζε με τον Ποσειδώνα (ο,τι στραβο γνωριζω :D ) ή δε μου κάθονται καλά οι διελεύσεις (εκ γενετής).

Από όσο βλέπω κυβερνήτης του 5ου μου είναι η Αφροδίτη,η οποία ομολογουμένως κάνει ποικίλλες όψεις τετράγωνο με Κρόνο και Πλούτωνα, πεντάγωνο (quincunx) με Δϊα και Ωροσκόπο καθώς και τρίγωνο με ουρανό. Έτσι δώστε μου λίγο τα φώτα σας να προσπαθήσω μετά κι εγώ μπας και διαπιστώσω κάτι!

Μη με ξεχνάτε κυρία Ιωαννίδου μας.... εεε φανταστική αστρολόγε.. (από την διαφήμιση με τον τροχονόμο αν θυμάστε :D )

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 07 Δεκ 2007 23:47 
Χωρίς σύνδεση
Αστεροειδής
Αστεροειδής
Άβαταρ μέλους

ερωτησουλα.. Σε μια συναστρια, η Αφροδιτη του σε συνοδο με τον ωροσκοπο μου. Τι μας δειχνει? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ :D

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 08 Δεκ 2007 17:45 
Χωρίς σύνδεση
Αστεράκι
Αστεράκι

amalia έγραψε:
JEET KUNE DO έγραψε:

Ποιός έχει δίκιο καλέ....???
Μπερδεύτηκα.......

Καλησπέρα. Η Αστρογάτα Αμαλία! Χθες δεν μπορούσα το βράδυ μετά το μάθημα να "μπω" στο forum. Πάω να πιω ένα καφέ "Γάτου". Ελπίζω να μη βρω πολλές τρίχες μέσα, lol

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 08 Δεκ 2007 19:00 
Χωρίς σύνδεση
Αστεράκι
Αστεράκι
Άβαταρ μέλους

Αν εννοείς τον δικό μας τον Γάτο.... σου συνιστώ να μην το κάνεις... :D (Ε ρε πλάκα να είναι μέλος του Forum).

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 08 Δεκ 2007 22:10 
Χωρίς σύνδεση
Αστεράκι
Αστεράκι

Όχι τον δικό σας. Τον δικό μας.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 08 Δεκ 2007 22:12 
Χωρίς σύνδεση
Αστεράκι
Αστεράκι
Άβαταρ μέλους

Miow.... my mistake :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Δεκ 2007 10:11 
Χωρίς σύνδεση
Αστέρι
Αστέρι
Άβαταρ μέλους

JEET KUNE DO έγραψε:
Καλησπέρα. Η Αστρογάτα Αμαλία! Χθες δεν μπορούσα το βράδυ μετά το μάθημα να "μπω" στο forum.

Όταν λές μάθημα... διδάσκεις ή σπουδάζεις ?? :wink:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 10 Δεκ 2007 23:24 
Χωρίς σύνδεση
Αστεράκι
Αστεράκι

Αμαλία μου είμαι φιλομαθής. Συγνώμη τώρα το είδα. Αυτό τον καιρό κάνω κάτι μαθήματα για το "Τεστ Δεξιοτήτων" του Α.Σ.Ε.Π. Μετά έχω να πάρω τις επάρκειες των γλωσσών που είχα αφήσει. Την Αστρολογία δεν την "έμαθα" έτσι. Έκατσα στα θρανία... και για χάρη της. Και πάντα θα κάθομαι... Μου αρέσει να μαθαίνω από άτομα που "ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ"...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Δεκ 2007 13:29 
Χωρίς σύνδεση
Αστέρι
Αστέρι
Άβαταρ μέλους

Καλά κάνεις.... η γνώση είναι πλούτος!!!
Όταν λές έκατσες στα θρανία να μάθεις αστρολογία.... εννοείς κανονικά σε σχολή με μαθήματα....???
Υπάρχει καλέ τέτοια σχολή εδώ Αθήνα..... και ποιός διδάσκει??
Πρώτη φορά τ΄ακούω... (συγνώμη αν άσχετη)!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Δεκ 2007 14:45 
Χωρίς σύνδεση
Αστεράκι
Αστεράκι

Γιατί ζητάς συγνώμη; Υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν. Εκεί που έμαθα εγώ τώρα δεν υπάρχει. Ήμουν προσεκτικός απο ΠΟΙΟΝ θα μάθω... Ασχολούμαι από 19 ετών... Πιτσιρικάς τώρα διάβαζα βιβλία και βιβλία, χανόμουν και είπα όταν τελείωσα κάποια άλλα πράγματα να τις βάλω και αυτές σε τάξη. Έτσι όταν τελείωσα αυτά που έπρεπε να γίνουν, άρχισα γύρω στα 26, ναι... Και έκανα αρκετά πράγματα... Μη ρωτήσεις ποιος μου έμαθε. Δεν ήταν η κυρα Γιώργαινα η χήρα του μανάβη πάντως, lol

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Δεκ 2007 14:53 
Χωρίς σύνδεση
Αστέρι
Αστέρι
Άβαταρ μέλους

Δεν υποννόησα κάτι βρέ.....
απλά αναρωτιέμαι τώρα αν δεν υπάρχει πιά , επειδή κάποιοι δεν θέλησαν να υπάρχει......... (σε όλους τους χώρους δυστυχώς παίζονται συμφέροντα).....
τουλάχιστον ήσουν τυχερός που πρόλαβες να μάθεις , εγώ προσωπικά δεν θα ακολουθούσα ποτέ τέτοια μαθήματα.....
ξέρεις ο υδροχόος που βαριέται να ασχοληθεί μέχρι τέλους με κάτι....
προτιμώ να δοκιμάζω μόνη μου..... απο εκείνους που ξέρουν πάντα.... αλλά όταν κάτι το κάνω τύπου μαθήματα.... δυστυχώς το βλέπω με άλλο μάτι και σύντομα το παρατάω......
Να φανταστείς για να μάθω θαλάσσιο σκί.... πρώτα αγόρασα πέδιλα και μετά αντί να πάω σε δάσκαλο.... θαλασσοπνιγόμουν μόνη μου....
τώρα όμως έχω να το λέω!!!!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 11 Δεκ 2007 15:03 
Χωρίς σύνδεση
Αστεράκι
Αστεράκι

Θέλει και θάρρος αυτό... Δε σε κατηγορώ. Απλώς ο δάσκαλος θα σου μάθει παραπάνω πράγματα... Για παράδειγμα τεχνικές στο σκι, πως να προσέχεις...κλπ.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 408 Δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Επόμενο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: