ΟΥΡΑΝΙΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ! ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΑΣ ΣΤ' ΑΣΤΕΡΙΑ!

Το μονοπάτι προς την αυτογνωσία! Ένα υπέροχο ταξίδι στον κόσμο της ψυχής...

Έλα και εσύ μαζί μας σε αυτό το ταξίδι, για να φτιάξουμε όλοι μαζί έναν υπέροχο κόσμο!

Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 21 Δημοσιεύσεις ] 
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: ΕΚΛΕΙΨΕΙΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 21 Αύγ 2007 14:26 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

ΕΚΛΕΙΨΕΙΣ

ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΕΚΛΕΙΨΕΩΝ

Τον Αύγουστο και τον Σεπτέμβριο θα συμβούν δύο σημαντικές εκλείψεις. Μία Σεληνιακή, στις 28 Αυγούστου, στους Ιχθείς (συγκεκριμένα στις 4 μοίρες) και μία Ηλιακή, στις 11 Σεπτεμβρίου, στην Παρθένο (στις 18 μοίρες). Η εκλείψεις αυτές θα επηρεάσουν τους Παρθένους, τους Ιχθείς, τους Διδύμους και τους Τοξότες (που ανήκουν κοντά σε αυτές τις μοίρες). Επειδή, στη διάρκεια των εκλείψεων δημιουργούνται συνθήκες αστάθειας, καλό θα ήταν να αποφύγετε να πάρετε σημαντικές πρωτοβουλίες και αποφύγετε τυχόν ριψοκίνδυνα ανοίγματα, ειδικά αν ανήκετε στα παραπάνω ζώδια.

Ας δούμε τώρα πως θα πάνε οι πρωταγωνιστές αυτών των εκλείψεων:

ΙΧΘΕΙΣ

Το πιο σημαντικό γεγονός για σας τους Ιχθείς είναι η έκλειψη Σελήνης, που θα συμβεί στις 28 Αυγούστου στο ζώδιό σας και θα επηρεάσει κυρίως όσους από εσάς είσαστε γεννημένοι τον Φεβρουάριο. Οι ασταθείς συνθήκες αυτής της έκλειψης μπορεί να ανατρέψουν τα γνώριμα δεδομένα γύρω σας και να δημιουργήσουν άλλα καινούργια. Χρειάζεται να είσαστε τώρα πολύ προσεκτικοί στις κινήσεις σας και αποφύγετε τυχόν ριψοκίνδυνα ανοίγματα.

Παράλληλα, όμως, ίσως σας δοθούν πολλές ευκαιρίες για να κάνετε προσοδοφόρα ανοίγματα και για να ξεχωρίσετε.

ΠΑΡΘΕΝΟΣ

Το πιο σημαντικό γεγονός για σας τους Παρθένους είναι η έκλειψη Ηλίου που θα συμβεί στις 11 Σεπτεμβρίου στο ζώδιό σας. Κάτω από την επήρεια αυτής της έκλειψης μπορεί να ανατραπούν οι γνώριμοι ρυθμοί της καθημερινότητάς σας και να δημιουργηθούν κάποιες έκτακτες συνθήκες, τόσο στην επαγγελματική όσο και στην προσωπική σας ζωή. Χρειάζεται να είσαστε τώρα πολύ προσεκτικοί στις κινήσεις σας και να μένετε μακριά από ριψοκίνδυνες καταστάσεις, ειδικά αν έχετε γεννηθεί κοντά στις 12 Σεπτεμβρίου.

Παράλληλα, όμως, μπορεί να σας δοθούν πολλές ευκαιρίες για να δικτυωθείτε κοινωνικά ή για να δεχθείτε πολύτιμη βοήθεια από φίλους ή συνεργάτες σας.

Ο Πολεμιστής πρέπει να δέχεται τη μοίρα του με ταπεινότητα. Η πρόκληση για αυτόν είναι πόσο μακριά μπορεί να προχωρήσει και πόσο άψογος μπορεί να είναι. Αν συναντήσει αβάστακτες ταλαιπωρίες και πόνο στο μονοπάτι του, κλαίει, αλλά όλα τα δάκρυά του μαζί δεν είναι σε θέση να μετακινήσουν τη γραμμή του πεπρωμένου του...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 23 Αύγ 2007 12:55 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

Μία έκλειψη όταν λαμβάνει χώρα, μπορεί να μην επηρεάζει ιδιαίτερα τον Ήλιο μας, αλλά κάποιους άλλους πλανήτες στο ωροσκόπιό μας.

Ανάλογα, λοιπόν, τον πλανήτη που επηρεάζει, θα πρέπει και εμείς να είμαστε προσεκτικοί στα ζητήματα που σχετίζονται με αυτό τον πλανήτη. Π.χ. αν είναι δυσαρμονική με τον Άρη μας ή τον Ουρανό μας, χρειάζεται να είμαστε προσεκτικοί στις παρορμήσεις μας ή στις αντιδράσεις μας.

Ο Πολεμιστής πρέπει να δέχεται τη μοίρα του με ταπεινότητα. Η πρόκληση για αυτόν είναι πόσο μακριά μπορεί να προχωρήσει και πόσο άψογος μπορεί να είναι. Αν συναντήσει αβάστακτες ταλαιπωρίες και πόνο στο μονοπάτι του, κλαίει, αλλά όλα τα δάκρυά του μαζί δεν είναι σε θέση να μετακινήσουν τη γραμμή του πεπρωμένου του...

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 28 Αύγ 2007 14:08 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

ΕΚΛΕΙΨΗ ΣΕΛΗΝΗΣ 28/8/2007

Εικόνα

Ας δούμε τις σημαντικές όψεις αυτής της έκλειψης:

- Τ τετράγωνο Άρη - Ουρανού - Ερμή
- Άρης αντίθεση Δία
- Τ τετράγωνο Δία - Ήλιου - Σελήνης
- Τ τετράγωνο Δία - Βόρειου Δεσμού - Νότιου Δεσμού
- Ερμής αντίθεση Ουρανό
- Ποσειδώνας αντίθεση Αφροδίτη
- Ήλιος σε στενή όψη με Νότιο Δεσμό
- Σελήνη σε στενή όψη με Βόρειο Δεσμό

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 28 Αύγ 2007 15:49 
Χωρίς σύνδεση
Αστεράκι
Αστεράκι

Site Admin έγραψε:
Μία έκλειψη όταν λαμβάνει χώρα, μπορεί να μην επηρεάζει ιδιαίτερα τον Ήλιο μας, αλλά κάποιους άλλους πλανήτες στο ωροσκόπιό μας.

Ανάλογα, λοιπόν, τον πλανήτη που επηρεάζει, θα πρέπει και εμείς να είμαστε προσεκτικοί στα ζητήματα που σχετίζονται με αυτό τον πλανήτη. Π.χ. αν είναι δυσαρμονική με τον Άρη μας ή τον Ουρανό μας, χρειάζεται να είμαστε προσεκτικοί στις παρορμήσεις μας ή στις αντιδράσεις μας.

Πως μπορούμε όμως να ξέρουμε ποιοι είναι αυτοι οι πλανήτες και τα ζώδια που επηρεάζονται ? τι ειναι δηλαδη αυτο που θα πρεπει να παρατηρήσουμε στον χάρτη μας ωστε να συμπεράνουμε αν και πως θα επηρεαστούμε ?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 28 Αύγ 2007 16:00 
Χωρίς σύνδεση
Αστεροειδής
Αστεροειδής

Θα μπορουσες να μου πεις κ εμενα που με επηρεαζουν οι εκλειψεις σε παρακαλω? 5 Απριλιου 1983 6 το πρωι, Αθηνα. Ειχα "επισκεψη" σχεσης απο το παρελθον με τον οποιο ηλπιζα σε επανασυνδεση, αλλα δεν ξερω, ειναι μπερδεμενος νομιζω..

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 29 Αύγ 2007 00:21 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

mary7 έγραψε:
Πως μπορούμε όμως να ξέρουμε ποιοι είναι αυτοι οι πλανήτες και τα ζώδια που επηρεάζονται ? τι ειναι δηλαδη αυτο που θα πρεπει να παρατηρήσουμε στον χάρτη μας ωστε να συμπεράνουμε αν και πως θα επηρεαστούμε ?

Κάθε πλανήτης έχει και ορισμένες ιδιότητες. Π.χ. ο Ερμής σχετίζεται με τις επικοινωνίες, τις συναλλαγές κ.λ.π., η Αφροδίτη με τον έρωτα, τα χρήματα κ.λ.π.

Όταν μία έκλειψη είναι δυσαρμονική με κάποιους πλανήτες μας, χρειάζεται να είμαστε προσεκτικοί στις κινήσεις μας και στις αντιδράσεις μας. Στο πως, δηλαδή, θα χειριστούμε τα ζητήματα αυτά που σχετίζονται με αυτούς τους πλανήτες.

Για παράδειγμα, αν μία έκλειψη γίνεται στο ζώδιο των Ιχθύων και έχουμε Αφροδίτη στον Τοξότη, σε κοντινές μοίρες, τότε θα πρέπει να αποφύγουμε τυχόν εντάσεις με το σύντροφό μας ή αλόγιστες σπατάλες με τα χρήματά μας.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 29 Αύγ 2007 00:29 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

rita έγραψε:
Θα μπορουσες να μου πεις κ εμενα που με επηρεαζουν οι εκλειψεις σε παρακαλω? 5 Απριλιου 1983 6 το πρωι, Αθηνα. Ειχα "επισκεψη" σχεσης απο το παρελθον με τον οποιο ηλπιζα σε επανασυνδεση, αλλα δεν ξερω, ειναι μπερδεμενος νομιζω..

Αγαπητή rita

Η πρώτη έκλειψη έλαβε χώρα στο Δωδέκατο Οίκο σου, που σχετίζεται και με το παρελθόν. Ίσως γι' αυτό και είχες αυτή την "επίσκεψη". Η δεύτερη θα συμβεί στον Έβδομο Οίκο σου, τον Οίκο και του ζευγαρώματος. Ίσως τότε μπουν κάποια πράγματα στη θέση τους.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 29 Αύγ 2007 00:36 
Χωρίς σύνδεση
Αστεροειδής
Αστεροειδής

Σας ευχαριστω παρα πολυ.. να ρωτησω, μπορουμε να ξερουμε αν αυτη η επιστροφη ηταν για επανασυνδεση.. αν θα εχει δλδ μελλον?

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 29 Αύγ 2007 00:43 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

rita έγραψε:
Σας ευχαριστω παρα πολυ.. να ρωτησω, μπορουμε να ξερουμε αν αυτη η επιστροφη ηταν για επανασυνδεση.. αν θα εχει δλδ μελλον?

Πιστεύω ότι θα υπάρξει επανασύνδεση... αλλά με αναχωρήσεις και αφίξεις ξανά...

Η Αφροδίτη σου κάνει όψη τετραγώνου με τον διελαύνοντα Ποσειδώνα (μοιρικά ακριβή) και η προοδευμένη σου Αφροδίτη κάνει στενή όψη με τον κλήρο της τύχης σου (μοιρικά ακριβή)! Σχήμα οξύμωρο! Μια θα "στα δίνει" και μια θα "στα παίρνει"...

Χρειάζεται λίγη υπομονή... μάλλον θα πρέπει να περάσεις αυτή την εμπειρία!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 29 Αύγ 2007 00:50 
Χωρίς σύνδεση
Αστεροειδής
Αστεροειδής

Κυρια Μαρω ειστε πολυ καλη κ ευγενικη, σας ευχαριστω που μου απαντατε. Αν σας εδινα τα στοιχεια του ατομου, μηπως θα μπορουσατε να μου πειτε με ακριβεια λετε? Να δουμε αν ειναι οντως με ΑΥΤΟΝ που θα γινει η επανασυνδεση.. πχ αν μπρορυσαμε να το προδιορισουμε χρονικα.. ειναι βλεπετε κ το ¨κολλημα¨ μου αυτο το ατομο... :oops:

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 29 Αύγ 2007 01:36 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

rita έγραψε:
Κυρια Μαρω ειστε πολυ καλη κ ευγενικη, σας ευχαριστω που μου απαντατε. Αν σας εδινα τα στοιχεια του ατομου, μηπως θα μπορουσατε να μου πειτε με ακριβεια λετε? Να δουμε αν ειναι οντως με ΑΥΤΟΝ που θα γινει η επανασυνδεση.. πχ αν μπρορυσαμε να το προδιορισουμε χρονικα.. ειναι βλεπετε κ το ¨κολλημα¨ μου αυτο το ατομο... :oops:

Καταλαβαίνω το "κόλλημα"... αλλά λόγω φόρτου εργασίας αυτό το διάστημα δεν μελετώ Συναστρίες.

Αν βρω λίγο χρόνο θα το κοιτάξω (τα στοιχεία τα έχω).

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 29 Αύγ 2007 02:10 
Χωρίς σύνδεση
Αστεροειδής
Αστεροειδής

Χιλια ευχαριστω! Εκ των προτερων! :D

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 16 Μαρ 2008 17:07 
Χωρίς σύνδεση
Αστεροειδής
Αστεροειδής

κυρια Μαρω ποσο θα με επηρεασουν οι εκλειψεις ιδιως της 1 αυγουστου; ειμαι γεννημενη στις 1\12\1963 και η εκλειψη ειναι ακριβως πανω στον ηλιο μου. περιμενω την απαντηση σας, ευχαριστω.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 02 Απρ 2008 01:20 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

ΔΕΣΠΟΙΝΑ έγραψε:
κυρια Μαρω ποσο θα με επηρεασουν οι εκλειψεις ιδιως της 1 αυγουστου; ειμαι γεννημενη στις 1\12\1963 και η εκλειψη ειναι ακριβως πανω στον ηλιο μου. περιμενω την απαντηση σας, ευχαριστω.

Αγαπητή ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Είναι νωρίς ακόμα για τις εκλείψεις του Αυγούστου!!! :D :D :D

Γενικά, κατά τη διάρκεια των εκλείψεων εκλύονται έντονες ενέργειες, γι' αυτό καλό θα ήταν να είμαστε προσεκτικοί στις κινήσεις μας και να αποφεύγουμε τα ριψοκίνδυνα ανοίγματα και τις... τρέλες!!!

Μία έκλειψη πάνω στον Ήλιο μας, μπορεί να μας δώσει ευκαιρίες να κάνουμε καινούργια ξεκινήματα, προσοδοφόρα ανοίγματα ή να ξεχωρίσουμε στη δουλειά μας ή στον κοινωνικό μας κύκλο. Φθάνει, βέβαια, να κινηθούμε συνετά και συγκρατημένα!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 04 Απρ 2008 16:38 
Χωρίς σύνδεση
Αστεροειδής
Αστεροειδής

σας ευχαριστω κυρια Μαρω, αν και δεν διετυπωσα σωστα το ερωτημα μου [αυτος ο ενθουσιασμος του τοξοτη φταιει συγνωμη] η εκλειψη θα κανει ακριβειας τριγωνο με τον ηλιο μου που ειναι στον τοξοτη, οπως και ο Διας μου που ειναι στον Κριο σε ακριβειας παλι τριγωνο με το φαινομενο. Επισης να σας πω οτι το μεσουρανημα μου ειναι στον Λεων και θα κανει συνοδο με το φαινομενο της εκλειψης. Απορια, αν ειναι χαζομαρα συγχωρεστε την αμαθεια μου, αυτο ειναι ενα μεγαλο τριγωνο με συμετοχη και της εκλειψης; Δεν με φοβιζει κυρια Μαρω κατι θελει να μου πει το φαινομενο και πιστευω κατι καλο [τριγωνα]. Με σεβασμο προς τις γνωσεις σας και το φορτο εργασιας σας οποτε εχετε χρονο περιμενω λιγα λογια.

Σας στελνω τους χαιρετισμους μου!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 05 Μάιος 2008 16:07 
Χωρίς σύνδεση
Αστεράκι
Αστεράκι

θα ηθελα να ρωτησω αν μια Ηλιακή έκλειψη γίνει πανω στη Σελήνη μας ή αν μια Σεληνιακή στον Ηλιο μας τι δυναμική έχει

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 07 Μάιος 2008 01:26 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

zema έγραψε:
θα ηθελα να ρωτησω αν μια Ηλιακή έκλειψη γίνει πανω στη Σελήνη μας ή αν μια Σεληνιακή στον Ηλιο μας τι δυναμική έχει

Αγαπητή zema

Εύστοχη η ερώτησή σου, μπράβο!!!

Ο Ήλιος και η Σελήνη, τα λεγόμενα φώτα μας, είναι τα στοιχεία εκείνα που ολοκληρώνουν την προσωπικότητά μας.

Ο άντρας, λειτουργεί με τον Ήλιο του και η γυναίκα με τη Σελήνη της.

Αν μία Ηλιακή έκλειψη λαμβάνει χώρα στη Σελήνη μίας γυναίκας, ενισχύει την προσωπικότητά της, την κάνει πιο δημοφιλή, τολμηρή και ενεργητική.

Αν μία Ηλιακή έκλειψη λαμβάνει χώρα στη Σελήνη ενός άντρα ενισχύει τα συναισθήματά του και τον κάνει πιο ευαίσθητο, ίσως νευρικό και οικογενειακό.

Το αντίστοιχο συμβαίνει και σε μία Σεληνιακή έκλειψη!

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 24 Ιούλ 2008 11:42 
Χωρίς σύνδεση
Αστεράκι
Αστεράκι

διαβασα για την προγενέθλια έκλειψη και το πόσο σημαντική είναι
έλεγε ότι η οικοθεσία της παίζει σημαντικό ρόλο στην καρμικότητα και ότι
τα αιτήματα του οίκου είναι έντονα στην ζωή του ατόμου και κάθε φορά
που ενεργοποιείται απο διελεύσεις ή προόδους αυτά γίνονται πιό έντονα
είδα ότι η δικιά μου είναι Ηλιακή στις 23 μοιρες του Αιγόκερου στον 5ο
οίκο μου αλλά και ακμή 6ου και μου έκανε εντύπωση ότι η τωρινή μου σχέση έχει τον Ηλιο του στις 24 μοίρες Αιγόκερου
θα ήθελα Μαρω να μου πείς τη γνώμη σου και ακόμη η διέλευση του Δία
απο τις μοίρες αυτές θα την ενεργοποιήση θετικά ή αρνητικά

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 31 Ιούλ 2008 23:42 
Χωρίς σύνδεση
Site Admin
Site Admin
Άβαταρ μέλους

zema έγραψε:
διαβασα για την προγενέθλια έκλειψη και το πόσο σημαντική είναι
έλεγε ότι η οικοθεσία της παίζει σημαντικό ρόλο στην καρμικότητα και ότι
τα αιτήματα του οίκου είναι έντονα στην ζωή του ατόμου και κάθε φορά
που ενεργοποιείται απο διελεύσεις ή προόδους αυτά γίνονται πιό έντονα
είδα ότι η δικιά μου είναι Ηλιακή στις 23 μοιρες του Αιγόκερου στον 5ο
οίκο μου αλλά και ακμή 6ου και μου έκανε εντύπωση ότι η τωρινή μου σχέση έχει τον Ηλιο του στις 24 μοίρες Αιγόκερου
θα ήθελα Μαρω να μου πείς τη γνώμη σου και ακόμη η διέλευση του Δία
απο τις μοίρες αυτές θα την ενεργοποιήση θετικά ή αρνητικά

Αγαπητή zema

Από την προσωπική μου εμπειρία έχω παρατηρήσει ότι οι εκλείψεις, σε γενικές γραμμές, λειτουργούν θετικά!

Πολλές φορές μπορεί να φέρνουν ανατροπές και απρόοπτα γεγονότα, αλλά σε τελική ανάλυση, όλα λειτουργούν για το καλό μας!

Απ' ότι αναφέρεις παραπάνω, πιστεύω ότι δεν σε επηρεάζει άμεσα η έκλειψη. Ο Δίας, φέρνει, συνήθως, θετικά γεγονότα, φθάνει να κινούμαστε με σύνεση και να ελέγχουμε τους ενθουσιασμούς μας.

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης:
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 01 Αύγ 2008 12:12 
Χωρίς σύνδεση
Αστεράκι
Αστεράκι

ευχαριστώ για την απάντηση και επειδή είμαι αισιόδοξο άτομο πιστεύω ότι ακόμη και μέσα απο ανατροπές μπορεί να βγούν πολύ θετικά πράγματα

Κορυφή
 Προφίλ  

Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΚΛΕΙΨΕΙΣ
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: 23 Ιουν 2010 18:05 
Χωρίς σύνδεση
Αστεροειδής
Αστεροειδής

Καλησπερα σας,
ειμαι καινουργια και καλως σας βρισκω. Αν βρισκομαι στην σωστη ενοτητα θα μπορουσα να ρωτησω και εγω κατι για τις εκλειψεις; Συγκεκριμενα ενδιαφερομαι για την 26/06/10.
Επισης ενδιαφερομαι για το Solar Fire. Πως μπορω να το αποκτησω;
Ευχαριστω εκ των προτερων.

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση ανά  
Δημιουργία νέου θέματος Απαντήστε στο θέμα  [ 21 Δημοσιεύσεις ] 

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση